Close

Jak získat bitcoiny a altcoiny zdarma?

Stačí si nainstalovat peněženku (např. Electrum), získat svou první BTC adresu (něco jako číslo účtu) a můžete začít „sbírat“ své první bitcoiny zdarma. Vzhledem k rostoucí hodnotě bitcoinu (aktuálně 1BTC = 320 000 Kč) se může stát, že vám i takto získané drobné přinesou nějaký zisk. V článku najdete soupis nejlepších ověřených stránek, kde získáte bitcoiny zdarma za nějakou vaši aktivitu – většinou se jedná o kliknutí. Smysl takového klikání je, že stránka prodává reklamu inzerentům a vy tak dostanete svůj podíl.

Naučíte se pracovat s peněženkou, realizovat první transakce a až investujete své penězi, tak už budete vědět jak na to.

Všechny stránky mám osobně otestované a pravidelně z nich chodí nějaké ty drobné. Jsou rozdělené dle toho, kolik aktivity musíte vyvinout, abyste něco získali.

Seznam aktualizován: 9. 12. 2017

Není nutná žádná aktivita

QoinPro – více kryptoměn zdarma

Zaregistrujete se a jejich systém vám automaticky přičte každý den drobné balíku kryptoměn – BitCoin, Litecoin a plno dalších. Absolutně bez práce, stačí jen registrace!

Moon Bitcoin – bitcoin zdarma

Nejjednodušší možnost jak získat své první bitcoiny zdarma jen za to, že na výše uvedenou stránku vložíte svou BTC adresu (do pole „Sign In“). Ihned potom uvidíte, jak na stránce začnou přibývat malé jednotky bitcoinu – satoshi. To celé funguje i při vypnutém počítači, nemusíte dělat vůbec nic. Jen jednou za čas kliknete na „Claim now“ opíšete ověřovací kód a už jste získali své první bitcoiny zdarma.

Pravidlo pro stránky tohoto typu je, že čím častěji klikáte na „Claim now“ (jde to vždy po 5 minutách), tím rychleji bitcoiny naskakují.

Moon Litecoin – litecoin zdarma

Litecoin je nejoblíbenější altcoin, tedy alternativa bitcoinu. Stránka funguje úplně stejně jako Moon Bitcoin, tedy že vložíte svou BTC adresu a už jen sbíráte – v tomto případě litecoin.

Moon Dogecoin – dogecoin zdarma

Dogecoin je další z altcoinů. Stejně jako všechny předešlé stránky ze série Moon, funguje i tato tak, že vložíte svou BTC adresu a drobné přibývají.

Častější klikání

Freebitco.in – bitcoin zdarma

Za mě asi nejlepší stránka na bitcoiny zdarma. Pravidelně po jedné hodině si vytočíte výhru až do 0.013 BTC! Funguje to úplně stejně jako všechny tyto stránky, zadáte svou BTC adresu, heslo (bezpečné heslo) a e-mail. Pak už je po hodině opíšete CAPTCHA (proti spamu) kód a kliknete na „Roll“. Vytočí se vám výhra a jejich součet se pravidelně jednou za týden pošle na vámi zadanou BTC adresu.

Stránka má část „Lottery“ a „Multiply BTC“. První je něco jako jackpot. Pravidelným klikáním na „Roll“ získáváte tikety do jackpotu a ten je jednou za určitou dobu vyhlášen. Výhra se mění, ale aktuálně je to třeba 0.97 BTC = 310 000 Kč! Druhé je hazard, sázíte na to, jestli vám padne číslo větší nebo menší než 5250.

BTCClicks – bitcoin zdarma

Jednoduché klikání na reklamy (denně až 20), na kterých je potřeba vydržet 10 – 60 sekund. Za to jsou vám odměnou další bitcoiny zdarma. Rychlé, ověřené a s častými výplatami.

Speciální tip

Earn.com – bitcoin zdarma

Není to čistě bitcoinová stránka, ale bitcoiny se tam dají také celkem jednoduše získat. Při registraci si vyberete, do kterých seznamů vás mají vložit – např. Facebook uživatelé, HTML vývojáři, studenti apod. a určíte, kolik dolarů bude stát inzerenta vaše odpověď na jeho otázky. Do vašeho pomyslného inboxu následně chodí placené dotazy s předem stanovenou cenou v dolarech. Velká výhoda však je, že účet má hlavní měnu v bitcoinech, které si můžete nechat vyplatit. Já takto nasbíral dolarové odměny, ale díky raketovému růstu bitcoinu jsem dosáhl 400% nárůstu zisku!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *